Referencje

W czerwcu 2017 zamieszkałem w Domu Seniora Comfort Life. Zmusiła mnie do tego sytuacja zdrowotna - poważne problemy z poruszaniem się. Jestem bardzo zadowolony z obsługi lekarzy i pielęgniarek. Personel ośrodka jest bardzo serdeczny, zawsze pomaga pensjonariuszom. Dzięki prowadzonym zabiegom rehabilitacyjnym stopniowo powracałem do samodzielnego poruszania się. W sierpniu 2017 r. zrobiłem pierwsze kroki przy pomocy balkonika, a we wrześniu zacząłem chodzić o lasce. Wszystkim osobom, której mają takie problemy zdrowotne jak ja serdecznie polecam pobyt w Domu Seniora Comfort Life w Ujeździe.
Na przełomie lipca i sierpnia 2017 moja mama przebywała w domu seniora Comfort Life. Jestem bardzo zadowolony z pobytu. Mama mogła liczyć na pomoc personelu i była pod opieką lekarską. Zyskała siły do życia oraz poprawiło się jej samopoczucie. Poza tym prowadzone zabiegi rehabilitacyjne sprawiły, że sprawniej się porusza i łatwiej jest jej wykonywać codzienne czynności. W obiekcie jest czysto, jest bogato wyposażony w sprzęt pomagający w obsłudze osób niepełnosprawnych. Ponadto nad każdym aspektem funkcjonowania ośrodka czuwa zawsze obecny właściciel, do którego można się zwrócić z ewentualnymi pytaniami lub problemami.
W lipcu 2017 r.  moja 94 letnia Mama przebywała na dwóch tygodniowych turnusach rehabilitacyjnych w domu seniora Comfort Life. Jesteśmy z pobytu bardzo zadowoleni. Dzięki personelowi ośrodka Mama miała dobry nastrój i pozytywne nastawienie do życia.  W obiekcie jest czysto, jest bogato wyposażony w sprzęt pomagający w obsłudze osób niepełnosprawnych, a co najważniejsze nad wszystkim czuwa właściciel mieszkający na miejscu.
Do ośrodka Comfort Life trafiłam w listopadzie po operacji zespolenia szyjki kości udowej. Mój pobyt w Ujeździe trwał 4,5 miesiąca. Jestem bardzo zadowolona z opieki, obsługi i prowadzonych zabiegów rehabilitacyjnych. Personel poświęca dużo uwagi pacjentom, opiekunki wkładają całe serce w swoją pracę. Pragną ulżyć pacjentom w cierpieniu. Za to wszystko pragnę serdecznie podziękować.